Dve medalje za takmičare KBK „Top Fighter“ na Prvenstvu Srbije

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Džudisti Spartaka uspešni na Prvenstvu Vojvodine

Prvenstvo Srbije u kik boksu za juniore i seniore u k1 disciplini održano je u Vrnjačkoj Banji, proteklog vikenda, uz učešće skoro 200 takmičara iz 51 kluba.

Učešće su uzela i dva takmičara subotičkog Kik boks kluba „Top Fighter“, koji su osvojili medalje.

U starijim juniorkama, Milica Despotović, je u kategoriji do 52 kg osvojila bronzanu medalju, a među starijim juniorima, Nikola Lončar, je u kategoriji do 75 kg osvojio zlatnu medalju. Meč Milice Despotović je bio finale pre finala, tesno je izgubila 2:1 u jednom uzbudljivom i neizvesnom meču od takmičarke iz Rume koja je i postala prvak. Nikola Lončar je nakon dve pobede od 3:0 osvajanjem prvog mesta izborio ulazak u sastav juniorske reprezentacije i nastup na predstojećim međunarodnim takmičenjima.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas