Tri medalje za veslače “Palića” na Međunarodnoj regati u Zagrebu

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Tri medalje za veslače “Palića” na Međunarodnoj regati u Zagrebu

Takmičari Veslačkog kluba “Palić” osvojili su tri medalje na 39. po redu Međunarodnoj regati “Croatia Open 2023”, koja je održana u Zagrebu.

Najuspešniji iz redova VK “Palić” bio je Sergej Čipak koji je osvojio dve medalje, odnosno zlatnu i srebrnu.

Prvog dana takmičenja, Laura Malatinski je sa Natašom Kojčić iz VK “Begej 1883″ iz Zrenjanina osvojila bronzanu medalju u disciplini dubl skul za pionirke, dok je zlatnu medalju osvojio Sergej Čipak u disciplini dubl skul za juniore sa Lazarom Živanovićem iz VK “Smederevo”.

Drugog dana, Sergej je osvojio i srebrnu medalju sa Lazarom Živanovićem iz VK Smederevo u disciplini dubl skul za juniore, dok je Laura Malatinski je u disciplini skif za pionirke zauzela 5. mesto.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas