Takmičarke Streljačkog kluba Spartak bile su veoma uspešne na Prvenstvu Srbije u gađanju vazdušnom puškom održanom u nedelju u Ivanjici. Subotičanke su osvojile pet medalja, i to dve u ekipnoj i tri u pojedinačnoj konkurenciji.
Ženska seniorka ekipa Streljačkog kluba Spartak odbranila je prošlogodišnju titulu prvaka Srbije u sastavu Milica Ikić, Jelena Todorović i Sanja Sremački. Juniorska ekipa u sastavu Milica Ikić, Sanja Sremački i Nikolina Varga bila je druga.
Uspeh su upotpunili osvajanjem i tri medalje u pojedinačnoj konkurenciji. Milica Ikić je postala prvak države u seniorskoj konkurenciji dok je u juniorskoj bila treća. Jelena Todorović je u seniorskoj konkurenciji osvojila bronzanu medalju.
