Sportski penjači Spartaka na Kupu Mađarske

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Sportski penjači Spartaka na Kupu Mađarske

Sportski penjači Planinarskog kluba “Spartak” nastavili su sa takmičenjem u Mađarskoj. Proteklog vikenda 22. i 23. aprila učestvovali su na Kupu Mađarske u sportskom penjanju  u disciplini bolder koje je održano u Budimpešti u organizaciji Sportsko-penjačkog društva “Flow”. 

Subotički klub je nastupio sa devet takmičara od kojih su najuspešniji bili Adam Međeši i Nora Bognar koji su zauzeli 4. mesto i Kira Rafai koja je bila peta. 

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas