Proglašeni najbolji u Gradskoj stonoteniskoj ligi
- Datum: 07.07.2023
- Izvor: 024info / Foto: Gradski stonotensiki savez
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Gradski stonoteniski savez Subotice na kraju sezone proglasio je najbolje ekipe i pojedince u stonoteniskom centru u Subotici.
Pehar za prvo mesto A lige dobila je ekipa STK Horgoš, drugo mesto pripalo je STK Spartak Infostud 3 a treće STK SRCEF. Za najboljeg igrača A lige proglašen je Červik Kristijan iz ekipe STK SRCEF koji je imao skor od 41 pobede i 4 poraza.
U B ligi prvo mesto pripalo je ekipi STK Ekonom Coop, drugo mesto osvojio je STK Su All stars a treće STK Stadion 1. Za najboljeg igrača B lige proglašen je Gabrić Nebojša iz ekipe STK Ekonom Coop sa skorom 16 pobeda i bez poraza.
Posebna priznanja za uspehe na veteranskim turnirima i na prvenstvu Srbije za veterane za sezonu 2022/2023 dobili su Trbović Milan i Vranješ Petko.