Nina Šabić, takmičarka Sokolskog društva Spartak nova je seniorska prvakinja države u ženskoj sportskoj gimnastici.
Prvenstvo Srbije u sportskoj gimnastici održano je u Kostolcu 3. i 4. juna na kojem su uspešno nastupile i dve takmičarke gimnastičkog sokolskog kluba Spartak iz Subotice.
Istakla se Nina Šabić koja je osvojila prvo mesto u višeboju. Nina je osvojila zlatne medalje i u finalima po spravama, najbolja je bila u preskoku, razboju i na gredi, dok je na parteru zauzela četvrto mesto. Drugi predstavnik Sokolskog društva Spartak bila je Staša Rakić koja je osvojila 4 mesto u višeboju dok je u finalu po spravama osvojila 4 mesto na preskoku a peto na parteru. Trener koji je predvodio subotičke gimnastičarke je Miloš Vucelić.
