Od 24. juna do 8. jula na sportskom terenu Osnovne škole „Bosa Milićević“ u Novom Žedniku održan je tradicionalni, deveti po redu noćni turnir u malom fudbalu na kojem je nastupilo 17 ekipa, a čiji ukupni nagradni fond je iznosio 310.000 dinara. Duelima za treće odnosno prvo mesto stavljena je tačka na još jedno izdanje u ovom selu na severu Bačke. Novi šampion je ekipa „Skopex“.
Nakon grupne faze među osam najboljih prošli su: Stuberi, Picerija „Don“, Veterani FK „Preporod“, Flamingosi, Prijatelji, Pro sklad Adam šped, Skopex i Mali Beograd.
Turnir je osvojila ekipa „Skopex“ koja je u finalu ubedljivo, sa 8:2, savladala „Pro sklad Adam šped“. U duelu za treće mesto ekipa „Picerija Don“ je posle velike borbe savladala veterane Novog Žednika sa 4:3.
U finalnom meču povela je ekipa „Pro sklad Adam šped“ golom Lebovića. Usledio je brz odgovor „Skopex-a“ koji je preko Svitića poravnao za 1:1. Nije dugo prošlo Guberinić (Skopex) donosi preokret. Do kraja prvog poluvremena Skopex je postigao još dva gola preko Damjanovića i Zolnajića za sada već ubedljivu prednost od 4:1. U nastavku susreta „Skopex“ nije dozvolio protivniku da im ugrozi visoko vodstvo te su na kraju slavili sa ubedljivih 8:2.
Nakon podele medalja i pehara pobedničkoj ekipi usledila su i priznanja za najbolje pojedince. Najefikasniji je bio Mateja Nenadović (Pro sklad Adam šped). Najbolji golman je bio Miloš Bjelica, a najkorisniji Veselin Guberinić, obojica iz „Skopex-a“.
