„Golubice“ u finalu Kupa Srbije

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Nina Šabić prvakinja Srbije u ženskoj sportskoj gimnastici

Spartak je na korak do odbrane duple krune. „Golubice“ su u polufinalu kupa Srbije u Kanjižo ubedljivo slavile protiv TSC-a sa 8:1. Sjajnom igrom tim Borisa Arsića je stigao do završnice najmasovnijeg klupskog takmičenja.

Od starta su raspoložene Subotičanke imale inicijativu. „Plesale“ su „golubice“ u sjajnom ritmu i posle dva minuta igre stigle do prednosti pogotkom Milice Sarić. Tako su i nastavile i posle prvog dela bile u prednsoti od 4:0.

Drugi deo utakmice, takođe je pripao gošćama. Seriju su nastavile Anđela Marković i Violeta Slović. Počasni pogodat za TSC postigla je Jelena Vujadinović. Tačku na ubedljiv trijumf za plasman u finale su stavile Šarićeva i Staier – 1:8.

TSC – Spartak 1:8 (0:4)

Vujadinović 58’ – Šarić 2’, 76’, Ćirić 7’, 29’, Staier 40’,78’, Marković 48’, Slović 51’

TSC: A. Vešiđ, Kecman (Kovač), Jovanović (M.Vešić), Magovčević, Belovan, Siluši (Ivošević), Marjanović, Đurđevac (Krivokapić), Andrić (Božić), Drobnjak, Vujadinović.

Spartak: Kostić, Vučković, Slović, Hansen, Frajtović (Tihon), Filipović (Marković), Ilić (Gajić), Pavlović (Gaković), Šarić, Staier, Ćirić (Uvalin).

Spartak se u finalu sastaje sa Crvenom zvezdom, a meč se igra 7. juna (sreda) u Užicu.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas