Fudbaleri Spartaka savladali su Radnički iz Sremske Mitrovice sa 2:1 u kontrolnoj pripremnoj utakmici koja je odigrana na Gradskom stadionu u Subotici pred oko 300 gledalaca.
Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu koje su ekipe odigrale sa prvim sastavom i to nakon udaraca glavom.
Spartak je do prednosti došao već u 6. minutu, Bugarin je centrirao a Hrstić glavom loptu poslao u mrežu. Osam minuta kasnije Radnički je golom Ivića takođe sa glavom poravnao na 1:1. Pobedonosni gol postigao je Bogićević u 25. minutu.

