Korisnici doma „Kolevka“ organizuju izložbu slika

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Korisnici doma "Kolevka" organizuju izložbu slika

Povodom Međunarodnog dana osoba sa invaliditetom, Dom za decu ometenu u razvoju “Kolevka” organizuje manifestaciju pod nazivom “Stvaramo i dajemo velikim srcem” za korisnike Dnevnog boravka za umereno i teže mentalno nedovoljno razvijena odrasla lica ovog doma.

Izložba će se održati u utorak, 6. decembra u Vestibilu Gradske kuće sa početkom u 17:00 časova.

Na manifestaciji će svoje slike izlagati Boris Hrnjak (15. izložba slika) i Feher Peter (8. izložba slika), a istovremeno će se održati izložba kreativnih, ukrasnih radova i slika ostalih korisnika doma.

Otvaranje izložbe uveličaće nastup dece iz Doma za decu ometenu u razvoju “Kolevka” i korisnika Dnevnog boravka za umereno i teže mentalno nedovoljno razvijena odrasla lica Grada Subotice.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas