Dve zlatne medalje biciklista Spartaka na Kupu Srbije
- Datum: 08.06.2023
- Izvor: 024info / Foto: BK Spartak
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Biciklistički klub Spartak zabeležio je vredan rezultat na Kupu Srbije koji je održan u Odžacima.
U ženskoj kadetskoj konkurenciji trijumfovala je Nikolina Perčić na stazi koja je sačinjavala 15 krugova ukupne dužine od 19,5 kilometara. Subotičani su osvojili prvo mesto i u muškoj kadetskoj konkurenciji gde je na stazi dužine 26 kilometara pobedio Vuk Trišić.
U ovoj konkurenciji Spartak je imao još predstavnika koji su takođe ostvarili dobar rezultat, Perčić Ivan je bio četvrti a Vujković Lamić Nikola je zauzeo peto mesto. Među seniorima Bolić Mihajlo je bio šesti na stazi ukupne dužine od 32,5 km.