Dve zlatne medalje biciklista Spartaka na Kupu Srbije

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Dve zlatne medalje biciklista Spartaka na Kupu Srbije

Biciklistički klub Spartak zabeležio je vredan rezultat na Kupu Srbije koji je održan u Odžacima.

U ženskoj kadetskoj konkurenciji trijumfovala je Nikolina Perčić na stazi koja je sačinjavala 15 krugova ukupne dužine od 19,5 kilometara. Subotičani su osvojili prvo mesto i u muškoj kadetskoj konkurenciji gde je na stazi dužine 26 kilometara pobedio Vuk Trišić.

U ovoj konkurenciji Spartak je imao još predstavnika koji su takođe ostvarili dobar rezultat, Perčić Ivan je bio četvrti a Vujković Lamić Nikola je zauzeo peto mesto. Među seniorima Bolić Mihajlo je bio šesti na stazi ukupne dužine od 32,5 km.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas