U 13.15 časova vanredna konferencija za novinare povodom tragedije u školi

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
U 13.15 časova vanredna konferencija za novinare povodom tragedije u školi

U Vladi Srbije u 13.15 sati održaće se vanredna konferencija za novinare, a povodom tragedije koja se desila u OŠ „Vladislav Ribrnikar“ na Vračaru.

Na konferenciji će se medijima obratiti ministar prosvete Branko Ružić, ministarka zdravlja Danica Grujićić i predstavnik MUP-a.

Rano jutros u osnovnoj školi Vladislav Ribnikar učenik sedmog razreda pucao je na obezbeđenje i učenike.

Od zadobijenih rana preminule su dve osobe, a više njih je povređeno.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas