„Spartak“ propustio pobedu u Novom Pazaru

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
„Spartak“ propustio pobedu u Novom Pazaru

Fudbaleri „Spartaka“ započeli su prolećni deo prvenstva u Superligi Srbije remijem na jednom od najzahtevnijih gostovanja. U susretu 21. kola, Subotičani su na Gradskom stadionu u Novom Pazaru odigrali nerešeno 2:2, iako su tokom prvog poluvremena dva puta imali vođstvo.

U narednom kolu „Spartak“ se vraća pred svoju publiku, gde će ugostiti „Železničar“. Meč je zakazan za nedelju, 8. februar, sa početkom u 15 časova.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas