„Spartak“ dočekuje „FMP“ posle pauze u ABA ligi

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Košarka: Spartak srušio Zvezdu – subotičko čudo u poslednja dva minuta!

Nakon ligaške pauze i utakmica Kupa Srbije, kao i obaveza reprezentativnih selekcija, nastavlja se takmičenje u ABA ligi. Košarkaše „Spartak Office Shoes-a“ očekuje drugo kolo plej-aut grupe, a sutra, 7. marta, Subotičani će u Hali sportova dočekati ekipu „FMP-a“.

Najavljujući duel, trener „Spartaka“ Vladimir Jovanović istakao je da je deo priprema protekao bez Stefana Momirova i Igora Drobnjaka, koji su bili na reprezentativnim obavezama u selekcijama Srbije i Crne Gore, dok se tim i dalje suočava sa problemima zbog povreda.

Govoreći o rivalu, trener Subotičana naglasio je da „FMP“ igra veoma agresivno i da njegov tim očekuje izuzetno fizički zahtevna utakmica.

Trener „Spartaka“ uputio je i poziv publici da pruži podršku ekipi, naglašavajući da, uprkos problemima i nešto slabijim izdanjima tokom sezone, tim i dalje ima priliku da ostvari cilj postavljen na njenom početku.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas