Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

U četvrtom kolu PFL “Subotica”, fudbaleri “Jadrana” iz Feketića ostvarili su ubedljivu pobedu protiv ekipe “Napretka” iz Nadalja rezultatom 4:0 (0:0). Iako rezultat sa poluvremena ne govori tome u prilog, “Jadran” je pokazao disciplinovanu igru i zasluženo je poneo sva tri boda.

Sa druge strane, fudbaleri “Njegoša” iz Lovćenca doživeli su istorijski težak poraz. “Udarnik” iz Višnjevca pobedio ih je na svom terenu rezultatom 10:0 (6:0). Pitanje pobednika bilo je jasno već u 7. minutu, kada je “Udarnik” vodio sa 3:0. Postavlja se pitanje u čemu leži problem u klubu iz Lovćenca? Da li je problem u manjku motivacije, neuigranosti ili manjku igrača u rotaciji, ostaje da se analizira. Ono što je sasvim sigurno jeste da problem postoji i da uprava kluba u što kraćem roku mora reagovati kako se ovako bolni ishodi utakmica u budućnosti više ne bi događali.