Poraz „Spartaka“ u Beogradu, crno-beli slavili sa 2:1

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Fudbal: Spartak izvukao bod u Pančevu u poslednjim sekundama

Fudbaleri FK „Spartak“ Subotica nisu uspeli da dođu do bodova na gostovanju u Humskoj, gde je „Partizan“ slavio rezultatom 2:1 u okviru 23. kola Superliga Srbije. Beograđani su bolju igru iz prvog dela krunisali sa dva pogotka. Mrežu gostiju načeo je Dragojević sredinom poluvremena, dok je u sudijskoj nadoknadi A. Kostić povisio na 2:0 i domaćinu doneo značajnu prednost pred odlazak na pauzu.

U nastavku meča „Spartak“ je zaigrao hrabrije i ofanzivnije, sa više rizika u napadu. Takav pristup doneo je rezultat u 77. minutu, kada je Aleksa Trajković iskoristio priliku i smanjio zaostatak na 2:1, vrativši neizvesnost u završnici susreta. Ipak, vremena za potpuni preokret nije bilo.

Subotičani će priliku za nove bodove imati već narednog vikenda, kada na svom terenu dočekuju FK „Radnički 1923“.



Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas