Počinje rehabilitacija auto-puta između petlja Subotice i Žednika, od ponedeljka privremeni režim saobraćaja

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

U smeru Novi Sad – Subotica biće zatvorene sve tri saobraćajne trake (preticajna, vozna i zaustavna), a vozila će se kroz službene prolaze preusmeravati u preticajnu traku suprotnog smera, namenjenu kretanju od Subotice ka Novom Sadu.

U suprotnom smeru, Subotica – Novi Sad, odvijaće se dvosmerni saobraćaj: vozila će koristiti voznu i zaustavnu traku, dok će preticajna ostati rezervisana za saobraćaj iz pravca Novog Sada ka Subotici.

Do stupanja na snagu novog režima, 8. septembra, važiće privremena regulacija – u pravcu Novi Sad – Subotica zatvorene su vozna i zaustavna traka, a saobraćaj se odvija preticajnom trakom u oba smera.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas