Odbojkaši „Spartaka“ gostuju Dubočici-odbojkašice u Pazovi

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Odbojkaši „Spartaka“ gostuju Dubočici-odbojkašice u Pazovi

Odbojkaši „Spartaka“, nakon osvajanja istorijskog trofeja u Kupu Srbije, nastavljaju svoje obaveze u Superligi Srbije.

Subotičani će sutra od 20 časova gostovati u Leskovcu ekipi „Dubočice“. U prvom međusobnom susretu ove sezone Spartak je u Subotici slavio rezultatom 3:0, ali su prva dva seta bila izuzetno neizvesna i rešena tek posle velike borbe.

Odbojkašice u nastavku takmičenja u Superligi Srbije gostuju u Staroj Pazovi ekipi“ „Jedinstva.

Subotičanke su u prethodnom kolu ostvarile važnu pobedu, što im daje dodatno samopouzdanje pred novo gostovanje. Ekipa „Spartaka“ će pokušati da dobrom igrom iznenadi domaći tim i dođe do povoljnog rezultata.

Utakmica se igra u subotu od 20 časova.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas