Mali se u Dubaiju sastao sa ministrom Mauricijusa: „Radujem se njihovom dolasku na EXPO 2027“

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Mali se u Dubaiju sastao sa ministrom Mauricijusa- „Radujem se njihovom dolasku na EXPO 2027“

Ministar finansija Siniša Mali se u Dubaiju, gde učestvuje na Svetskom samitu Vlada (WGS), sastao sa ministrom javne uprave i admnistrativne reforme Mauricijusa Danandjajom Kavolom.

„Radujem se njihovom dolasku u Beograd na EXPO 2027″, naglasio je Mali

„Siguran sam da imaju šta da nam pokažu i da će razmena znanja i iskustava i boravak u Srbiji gde će biti predstavljeno više od 135 zemalja sveta, biti događaj o kome će se dugo pričati, a koji će Srbiji doneti nove investicije i novi krug rasta i razvoja“, naveo je ministar finansija Srbije u objavi na Instagramu.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas