Ljubiša Dunđerski podneo ostavku

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Ljubiša Dunđerski podneo ostavku

Po vestima iz Fudbalskog kluba „Spartak“, nakon poraza od Radničkog iz Niša, šef stručnog štaba Ljubiša Dunđerski podneo je neopozivu ostavku.

Dunđerski je izneo da je ostavku podneo u cilju što brže konsolidacije ekipe koja u narednom periodu mora da se izbori za opstankom Super ligi Srbije.

„Doneo sam odluku nakon poraza i neprospavane noći da podnesem ostavku na mesto šefa stručnog štaba FK Spartak Ždrepčeva krv. Ostavku podnosim iz ljudskih i moralnih razloga, a pre svega jer osećam da više ne mogu da pomognem Spartaku u borbi za opstanak. Mislim da u pravo vreme podnosim ostavku, jer sledi pauza u prvenstvu, a samim tim će novi trener imati dovoljno vremena da se upozna sa igračima i promeni nešto u sistemu igre, a sve u cilju što bržeg opstanka Spartaka u Mocart bet Super ligi. Zahvaljujem se upravi kluba i navijačima na dosadašnjoj podršci i razumevanju ovog mog čina“, poručio je Dunđerski.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas