Kostadinović – Bence novi prvaci Srbije

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Subotica je bila domaćin seniorskog pojedinačnog Prvenstva Srbije u stonom tenisu, koje je održano u Stonoteniskom centru u Hali sportova. Na ovom najvažnijem domaćem takmičenju učestvovalo je oko 50 takmičara u muškoj i ženskoj konkurenciji, a prisutni su bili najboljih deset igrača u obe konkurencije. Stonotensiki klub “Spartak“ može da se pohvali odličnim rezultatom. Njihovi takmičari, Srefan Kostadinović i Bognar Bence, osvojili su zlatnu medalju u dublu, nakon što su u finalu savladali par Aleksa Gacev/Nikola Grujić. Bronzane medalje osvojili su Nikola Strugarević/Nikola Marinković (Crvena zvezda/Požarevac) i par Dimitrije Levajac/Nemanja Đilas (Crvena zvezda/Banat). U muškoj pojedinačnoj konkurenciji slavio je Aleksa Gacev, koji je u finalu pobedio Nikolu Strugarevića iz Crvene zvezde. Bronzane medalje osvojili su Nemanja Đilas iz STK „Banat“ i Pero Tepić iz Temerin Ferocoopa. Po treći put najbolja igračica Srbije je Sabina Šurjan koja nastupa za Vojvodinu iz Bačkog Gradišta. U finalu Šurjanova je nadigrala Anetu Maksuti iz Novog Sada, dok su na deobi trećeg mesta Tijana Jokić i Andrea Todorović obe iz novosadske Akademije 2018. U ženskom dublu slavio je par Sabina Šurjan/Tijana Jokić (Vojvodina BG/Novi Sad) koje su u finalu bile bolje od para Izabela Lupulesku/Dragana Vignjević (Unirea/Panonija). Treća mesta i bronzane medalje pripale su parovima Aneta Maksuti/Reka Bezeg (Novi Sad) i Katarina Gvozdenović/Anđela Menger (Domboš/Rapid).

Subotica je bila domaćin seniorskog pojedinačnog Prvenstva Srbije u stonom tenisu, koje je održano u Stonoteniskom centru u Hali sportova. Na ovom najvažnijem domaćem takmičenju učestvovalo je oko 50 takmičara u muškoj i ženskoj konkurenciji, a prisutni su bili najboljih deset igrača u obe konkurencije.

Stonotensiki klub “Spartak“ može da se pohvali odličnim rezultatom. Njihovi takmičari, Srefan Kostadinović i Bognar Bence, osvojili su zlatnu medalju u dublu, nakon što su u finalu savladali par Aleksa Gacev/Nikola Grujić. Bronzane medalje osvojili su Nikola Strugarević/Nikola Marinković (Crvena zvezda/Požarevac) i par Dimitrije Levajac/Nemanja Đilas (Crvena zvezda/Banat).

U muškoj pojedinačnoj konkurenciji slavio je Aleksa Gacev, koji je u finalu pobedio Nikolu Strugarevića iz Crvene zvezde. Bronzane medalje osvojili su Nemanja Đilas iz STK „Banat“ i Pero Tepić iz Temerin Ferocoopa.

Po treći put najbolja igračica Srbije je Sabina Šurjan koja nastupa za Vojvodinu iz Bačkog Gradišta. U finalu Šurjanova je nadigrala Anetu Maksuti iz Novog Sada, dok su na deobi trećeg mesta Tijana Jokić i Andrea Todorović obe iz novosadske Akademije 2018.

U ženskom dublu slavio je par Sabina Šurjan/Tijana Jokić (Vojvodina BG/Novi Sad) koje su u finalu bile bolje od para Izabela Lupulesku/Dragana Vignjević (Unirea/Panonija). Treća mesta i bronzane medalje pripale su parovima Aneta Maksuti/Reka Bezeg (Novi Sad) i Katarina Gvozdenović/Anđela Menger (Domboš/Rapid).

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas