Kereši Mikloš bronzani na Kupu Srbije u biciklizmu

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Kereši Mikloš bronzani na Kupu Srbije u biciklizmu

Proteklog vikenda, u Šidu je održan prvi Kup Srbije u biciklizmu, u organizaciji Biciklističkog saveza Srbije i Biciklističkog kluba „Jednota” iz Šida.

Trka se odvijala na kružnoj stazi dužine 2.300 metara od Erdevika do jezera Bruje u svim starosnim kategorijama. Članovi Biciklističkog kluba „Spartak” nastupili su u više kategorija i ostvarili zavidne rezultate.

U konkurenciji kadetkinja Perčić Nikolina zauzela je 5. mesto. Među kadetima na stazi ukupne dužine od 46 kilometara Trišić Vuk je bio peti dok je Perčić Ivan trku završio na osmom mestu. U konkurenciji mlađih seniora, takmičara do 23 godine, Bolić Mihajlo je na stazi dužine 80,5 kilometara zauzeo sedmo mesto.

BK „Spartak“ je imao predstavnika i u konkurenciji veterana, Kereši Mikloš koji je u kategoriji Masters C osvojio treće mesto i bronzanu medalju.

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas