Božićna čestitka gradonačelnika Stevana Bakića

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Božićna čestitka gradonačelnika Stevana Bakića

U ime Grada Subotice i svoje ime, svim sugrađanima koji Božić slave po julijanskom kalendaru upućujem srdačne čestitke.

Želim da najradosniji hrišćanski praznik proslavite u dobrom zdravlju, miru i radosti, okruženi porodicom i prijateljima, da vaše porodične domove ispuni toplina, ljubav i blagostanje i da nas ovi praznični dani, koji simbolizuju novi život, iznova podsete na zajedništvo, toleranciju i međusobno uvažavanje.

Mir Božji, Hristos se rodi! Srećna i uspešna nova 2026. godina!

Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas