Biciklisti Spartaka na trci u Mađarskoj

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Poraz “Njegoša” uz remi “Jadrana”

Proteklog vikenda, započela je sezona u biciklizmu i u susednoj Mađarskoj. Na ovoj trci koja je održana u gradu Kajdač učestvovali su i takmičari Biciklističkog kluba „Spartak“.

U konkurenciji devojaka do 17 godina, na stazi ukupne dužine 22 kilometra, Nikolina Perčić zauzela je četvrto mesto. Bolić Mihajlo u konkurenciji mlađih seniora, takmičara do 23 godine usvojio je 17. mesto na stazi dužine od 110 kilometara. Najmlađi član Spartaka na ovoj trci, Bašić Palković Uroš bio je šesti među takmičarima do 13 godina.

Biciklisti Spartaka na trci u MađarskojBiciklisti Spartaka na trci u Mađarskoj
Tagovi:

Pročitajte još:

Preporuka za vas